Fidži rituály

Každý pátek od 9.00 do 22.00 hod Kaňáková Anna a Čadílková Libuše Masáže mořskými lasturami či exotická ošetření prvotřídní stoprocentně přírodní kosmetikou Pure Fiji jsou jen náznakem toho, co Vám exkluzivní kosmetika a její rituály v Zámeckém wellness nabízí. Ne náhodou mají ženy z tichomořského so...

Více →

Každý pátek od 9.00 do 22.00 hod
Kaňáková Anna a Čadílková Libuše

Masáže mořskými lasturami či exotická ošetření prvotřídní stoprocentně přírodní kosmetikou Pure Fiji jsou jen náznakem toho, co Vám exkluzivní kosmetika a její rituály v Zámeckém wellness nabízí. Ne náhodou mají ženy z tichomořského souostroví nádhernou pleť a vlasy. Stoprocentně přírodní kosmetika Pure Fiji ve spojení s unikátními masážními rituály vám umožní ochutnat alespoň kousek tohoto panenského tropického ráje. Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Používané exotické oleje s kokosovým mlékem jsou hypoalergenní, krásně voní a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci.

K vybraným procedurám se používají mořské lastury různých velikostí dovezené přímo z Fiji. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci, načerpané přímo z moře, jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle.

Pociťte svěží dotek tropického ráje a nechejte se hýčkat na vlnách originálních regeneračních rituálů.

 

TAJEMSTVÍ PACIFIKU

Od doby, kdy se ostrované jižního Pacifiku plavili na svých otevřených kánoích napříč oceánem, uplynulo více než tisíc let. Za pomoci hvězd, větru a teplých proudů se tehdy přepravovali z jednoho ostrova na druhý. Ještě dříve, před osídlením pacifických ostrovů, unášely teplé mořské proudy stejným způsobem „flotily“ exotických ořechů, které pak byly vyplaveny na písčité pláže ostrovů. Jejich obyvatelé záhy objevili unikátní vlastnosti těchto plodů a začali je používat k čištění, zjemnění a ochraně pokožky těla a vlasů. Společnost Pure Fiji zachovává to nejlepší z těchto starobylých tradic v kombinaci se současnými poznatky z oblasti přirozené péče o tělo.

Nabízíme vám kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních výtažků z fidžijských rostlin. Jsou sbírány ručně, aby byla zaručena jejich stoprocentní kvalita. Oleje z exotických ořechů, které na ostrovy doputovaly pomocí proudů, a exotická tropická flóra jsou dary oceánu. Cukrová třtina, papaya, ananas, mučenka a zelený kokos jsou sbírány a urychleně během několika málo hodin zpracovány, aby se zachovaly jejich účinné látky.

Exotické ořechy (kokos, dilo, sikeci a makadamia), které jsou vysoce ceněny pro své léčivé a kosmetické účinky, podporují dokonalou výživu, hydrataci a ochranu pokožky. Hlubokomořské rostliny zaručují ochranu před stárnutím pleti způsobeným slunečním zářením a jedinečná tráva Ngi, rostoucí v dosahu mořského příboje, umožňuje rozšířenou hydrataci a zvláčnění kůže.

Tak to je tajemství našeho receptu na účinnou péči o tělo, prováděnou pomocí ryze přírodních produktů, pocházejících z darů Země a Moře.

 

ANTISTRESOVÁ TERAPIE s masáží bambusovými tyčinkami

Ošetření obličeje s aplikací ampulky s kyselinou hyaluronovou, masáží bambusovými tyčinkami a maskou.

Tato terapie má antistresové účinky. Pomáhá zvládnout psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí. Dokonale uvolní napětí mimických svalů obličeje, zahrnuje také ošetření pleti na krku a v dekoltu.

Při masáži se střídá dotek rukou v kombinaci s bambusovou tyčinkou. Masáž má vynikající relaxační účinky a pomáhá oddálit proces stárnutí, zlepší krevní oběh a pružnost svalů. Při masáži jsou zároveň stimulovány akupresurní body.

Délka: 60min
Cena: 590Kč

 

Cukrový vánek

Peeling celého těla třtinovým cukrem a výživa pokožky exotickým olejem.
Cukrová třtina se směsí oleje z tropických oříšků odstraní odumřelou, suchou pokožku, obnaží novou, kterou vyživí vitamíny A,B,C,E, a dodá jí zdravý, krásný vzhled. Dochází k hloubkovému čištění, prokrvení. Následuje ošetření exotickým masážním olejem s nádhernou vůní. Pokožka bude jemná, hladká, změní a zlepší se její elasticita. Cukrový vánek z ráje navrací pokožce těla mladý vzhled a provoní Vaše tělo exotickou vůní.

Délka: 50min
Cena: 590Kč

 

Kokosová vlna

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí jeho smysly.
Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.
Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu. Masáž kokosovými měšci startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle. Rituál začíná uvolněním a prohřátím svalů kokosovými měšci. Následuje jemná aplikace kokosové drti a zábal. Celá procedura je zakončena intenzívní masáží a ošetřením pleti fidžijským kokosovým máslem, které do hloubky vyživí a zpevní pokožku celého těla.

Délka: 60min
Cena: 750Kč

 

MATANGI

Jedná se o luxusní kosmetické ošetření obličeje, masáž teplými a studenými mušlemi. Fidžijci tuto masáž provádějí již 3000 let. Její účinky jsou: liftingové, relaxační, účinkuje jako sauna, tzn. že otevírá a zavírá póry, což ulehčuje vstřebávání aktivních látek, také prokrvuje pokožku a zanechává pleť hebkou a vláčnou. Zároveň je součástí procedury i odlíčení, ošetření vlasové pokožky a zábal rukou.

Délka: 70/90 min
Cena: 820/920 Kč

 

MONURIKI

Chcete při kosmetické proceduře především relaxovat? Pak je tato pro vás jako stvořená. Na Fidži mají prostě skvělé tradice. Monuriki je kosmetická masáž kokosovým měšcem a kromě relaxace aktivuje lymfatický systém, prokrvuje a vyživuje pokožku a zanechává kůži sametově hebkou.
Masáže měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí jeho smysly.
Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu.
Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Délka: 70 min
Cena: 820 Kč

 

Rituál TOTOKA

Proti celulitidě s použitím tichomořských mušlí

Fidžijský med a kokosové mléko jsou zkombinovány tak, aby společně vytvořily účinný rituál, při němž hydratujeme pokožku, poté následuje peeling problematických partií, ošetření hydratačním tělovým sprejem a intenzivní masáž pomocí nádherné tichomořské mušle. Masáž se provádí na zadní straně stehen, bocích, hýždích. Střídají se lehké rychlé hmaty na prokrvení partie a pomalé silné hmaty k rozrušení struktur tukových buněk. Díky vroubkování používané mušle a masážnímu postupu je tento rituál velmi účinný v boji proti celulitidě. Rituál je ukončen zábalem z vysoce kvalitního, nádherně voňavého a bohatého tělového másla. Toto ošetření napomáhá odstranění toxinů a formování postavy. Doporučuje se alespoň 5 ošetření. Na každém kroku Vás bude doprovázet tropická vůně, která je typická pro souostroví Fiji. Hýčkejte Vaše smysly prostřednictvím tajuplné přírody ostrovů Tichomoří.

Délka: 120 min
Cena: 480 Kč

 

Rituál FIJI

Hloubkově vyživující rituál, který navrací pokožce hydrataci. Zlepšuje její prokrvení a posiluje pojivové tkáně. Tento exotický rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním staré pokožky aplikací kokosového krémového peelingu. Následuje tělový zábal, který hydratuje a vyživí do hloubky poškozenou pokožku vitamíny A, B, C a E. Pro závěrečné zklidnění a relaxaci je pokožka ošetřena opět několika kapkami přírodního kokosového oleje. Přispívá k vylučování toxinů z těla. Zlepší elasticitu pokožky posílením pojivové tkáně a navrací mladistvý vzhled.

Délka: 80 min
Cena: 790 Kč

 

SAVU SAVU

Intenzivní detoxikační procedura celého těla bylinným měšcem Celé Vaše tělo bude masírováno nahřátým bylinným měšcem, aby byl spuštěn detoxikační proces.
Následuje Dilo peeling, který odstraní nedokonalosti pokožky, odumřelé kožní buňky a stimuluje krevní oběh. Pro posílení metabolismu je na celé tělo nanesena maska z kořene zázvoru. Během zábalu si vychutnáte masáž s aplikací Dilo séra pro omlazení buněk obličeje.

Délka: 80 min
Cena: 950 Kč

 

Rituál MATAMANOA

Masáž studenými a horkými mušlemi přímo z ostrova Fiji v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci, načerpané přímo z moře, jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle.
Rituál Matamanoa je fidžijská masáž horkými a studenými mušlemi. Jedná se o celotělovou masáž horkými a studenými mušlemi (bez obličeje), následuje zábal celého těla, masáž ramen, šíje. Jemná masáž obličeje je prováděna malými mušlemi. Masáž je hluboce relaxační, ale na rozdíl od kosmetického ošetření Tokoriki je důkladnější a hlubší.
Rituály Matamanoa a Tokoriki v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Tyto tichomořské rituály pomocí tepla, specifických hmatů, jemných energií a pohybů moře pomáhají odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, potíže a bolesti. Díky jemné prosvětlující energii mušlí jsou tyto tichomořské rituály také velmi příjemným estetickým zážitkem.

Délka: 60/90 min
Cena: 690/990 Kč

 

Rituál TOKORIKI – horké mušle

Luxusní kosmetické ošetření celého těla, které obsahuje cukrový peeling, masáž celého těla horkými mořskými mušlemi, zábal těla v kokosovém másle a masáž obličeje studenými lasturami. Možná je i masáž hlavy.
Při této masáži používáme exotické oleje přímo z ostrovů Fiji, které si můžete sami vybrat z široké nabídky vůní.

Délka: 120 min
Cena: 1590 Kč

 

V nabídce také klasické masáže

Šíje 20 min 100 Kč
Záda 20 min 180 Kč
Šíje + záda 40 min 260 Kč
Horní končetiny 20 min 180 Kč
Dolní končetiny + chodidla 45 min 360 Kč
Celková masáž 100 min 700 Kč
Plosky nohou, prsty, nárty 15 min 90 Kč
Dlaně, hřbety rukou, prsty 15 – 20 min 90 Kč